INFORMACJE

W naszym serwisie znaleźć można kompletne prace magisterskie (oraz inne prace dyplomowe) – zawierające bibliografię, przypisy – wszystko, co powinny mieć prace magisterskie (prace dyplomowe).

Dla kupujących

·  Czy prace magisterskie i licencjackie z waszego serwisu są za darmo?

Prace zaliczeniowe są za darmo (w sekcji downloads). Jednak, aby serwis mógł istnieć, to za przesłane prace magisterskie (licencjackie, inżynierskie i inne prace dyplomowe) w formie edytowalnej (zapisanej w formacie .doxc lub jakimkolwiek innym formacie, w jakim sobie Państwo zażyczą) pobieramy opłaty.

·  W jakiej formie dostanę pracę?

Jako plik możemy przesłać pracę w dowolnym formacie wybranym przez klienta. Jeśli klient nie zgłasza swoich preferencji, to domyślnie przyjmujemy, że będzie mu odpowiadać format programu Microsoft Word – docx. Zazwyczaj wysyłamy pracę mailem, ale możemy również nagrać ją na CD i wysłać pocztą tradycyjną.

·  Jakie są opłaty za udostępniane prace?

No, cóż, to dość skomplikowane. Nie ma jednej ceny, ceny też nie są stałe.

W największej mierze zależą od tego, ile autor chciał otrzymać za pracę. W drugiej kolejności od tego, czy już znalazła się osoba, która daną pracę kupiła. Zależą również od tego – jak długo już dana praca jest w naszym serwisie.

Stąd nie możemy podać ceny przy każdej pracy. W momencie dodania do serwisu mogła ona kosztować 399 zł, ale jeśli ktoś już kupił daną pracę, to cena po miesiącu spadnie do 299 zł, a po roku do 199 zł. Jeśli nikt danej pracy jeszcze nie kupił, to i po kilku latach jej cena może wynosić 399 zł. Jest też mnóstwo prac, które można kupić w cenie książki, czy dwóch – za 49 zł.

Dla sprzedających

·  Czy w Państwa serwisie mogę sprzedać swoją pracę?

Tak, możemy pomóc sprzedać Państwa pracę.

Proszę wypełnić formularz ze strony pracemagisterskie.eu/sprzedaj-prace/

W momencie, gdy zgłosi się do nas osoba zainteresowana Państwa pracą, to niezwłocznie się z Państwem skontaktujemy. Najlepiej więc przy wypełnianiu wspomnianego formularza podać oprócz obowiązkowego maila również swój numer telefonu.

·  Czy mogę sprzedać czyjąś pracę?

Nie. W naszym komisie prace mogą umieszczać tylko sami autorzy prac.

·  Jakie otrzymam wynagrodzenie za pracę?

Do 2011 roku wynagrodzenie było stałe – 240 zł za każdy sprzedany „egzemplarz” pracy. Po roku 2011 rynek bardzo ewoluował, zwiększyła się znacznie podaż gotowych prac, zmniejszył popyt i trudno już uzyskać od klientów dobre wynagrodzenie. Klienci się targują i w związku z tym cena za każda pracę jest ustalana indywidualnie.